prace murarsko tynkarskie

prace murarsko tynkarskie

Redecorating z drewnianymi półki

Ozdabianie?

Nie wiem o każdego innego człowieka heteroseksualnego tam, ale jeśli chodzi o zdobienia, przez większość czasu I można trzaskając jak również mój łokieć w drzwiach samochodu. Nie wiem, w jaki sposób wybrać kolory, a nie wiem czego szukać w dekoracji ścian lub mebli. Szczerze mówiąc, pomysł, że istnieje więcej niż 8 kolorów do wyboru prawie wiał mój umysł; Czasy tę liczbę przez 17 miliardów i rzucać się w gwałtowny i dodać trochę aspekt, że niektóre z nich nie powinny być łączone z innymi i jestem całkowicie utracona.

Ale, jak to często robią te rzeczy jeszcze gorzej; nikt nie jest naprawdę szczęśliwy, jeśli jesteś w stanie wybrać kolor i jego przeciwległych kole kolorów. Końcówka tak gorąco polecany przez magazyn i internetowych artykułów napisanych przez mniej mężczyzn heteroseksualnych następnie I. We wszystkich moich poszukiwań musiałem sobie sprawę, że jeśli chodzi o zdobienia, nie ma po prostu algorytm zbyt skomplikowane dla umyśle hetero mężczyzny.

To dmucha mój umysł, że jakoś wybór dwóch kolorów, które lubisz, które uzupełniają się nawzajem nie wystarczy. Gdzieś, ktoś zdecydował, że tak naprawdę nie ma znaczenia, co myślisz wygląda dobrze. Co naprawdę się liczy, to że kolory wybrali spełniać pewne abstrakcyjne zestaw wymogów, które zostały napisane na starożytnego zwoju Chung Fung Sway.

Wiem obiecał bogactwa, dobrobytu i szczęścia do każdej złej SAP, który spadł ze swoich śmiesznych kolorystycznych i wytycznych pośrednictwa śmieci. A jednak, nie chcę czerwoną ścianę północną i południową ścianę zielony. W rzeczywistości oba te sprawiają, że czuję się trochę chory. Chcę kolory, które wyglądają dobrze i może być malowana na wszystkie ściany potem w lewo. Zanim przejdziemy dalej pozwól mi ta część jasne; Nie pozostawił tam przez cały sezon.
napisane przez: