wylewki samopoziomujace

wylewki samopoziomujace Po to się robi można go malować i jest gotowy do pracy.

Aby dokonać albo jeśli te wulkany wybuchają:

· napełnić go wodą prawie pełny

· umieścić 4 lub 5 kropli detergentu prosto do wody

· Dodaj dwie łyżki sody oczyszczonej do wody

· Umieść Volcano nad butelką, więc jest na swoim miejscu i gotowe do pracy

· Wlej trochę octu prawo do butelki wulkanu i obejrzeć go wybuchnąć !!

Do produkcji papieru mache:

Papier mache jest łatwe do wykonania. To tylko dwie części wody z jedną częścią mąki. Wymieszać, aby uzyskać piękny gluey konsystencję. Następnie moczyć paski ręczników papierowych w nim i zastosować je do zbiornika, aby uzyskać ładny wygląd wulkanu.

Projekt 3: Spectacular Volcano

Ten wulkan wykorzystuje moc Mentos i Diet Coke i będzie wybuchnąć spektakularny strumień kilka stóp w powietrze. Można dokonać tego wulkanu w jednej z wcześniejszych technik, ale naprawdę trzeba uszczelnienia wodnego stożka. Jeśli tego nie zrobisz, eksplozja sody zrujnuje wulkanu i to nie będzie działać więcej niż raz lub dwa razy. Jeśli chcesz naprawdę szybki, ale trwałe i wodoodporne wulkan można użyć spreju można materiał izolacyjny o nazwie Great Stuff. Umieść butelki dwulitrowej sody na pokładzie, a następnie spryskać Great Stuff wokół niego tak, że tworzy stożek wulkanu. Po suszy można go malować i jesteś gotowa do pracy. Wielkie rzeczy będą rozpylać w wielki patrząc kształcie magmy i zajmie Ci około dwóch minut, aby dokonać wulkan od początku do końca.

Uwaga na temat korzystania z Great Stuff: Jest to powszechnie stosowana pianka izolacyjna w budownictwie i nie jest dla dzieci, aby korzystać w spokoju. Musi on być stosowany przez dorosłych i okulary i rękawice ochronne należy nosić. Należy przestrzegać wszystkich instrukcji bezpieczeństwa, które są napisane na puszce, w tym stosowania w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na wolnym powietrzu.

napisane przez: