prace malarskie na drabinach rozstawnych

prace malarskie na drabinach rozstawnych

7 Charakterystyka Toskanii wystroju kuchni

Włoski ustawienie stylu domu jest coraz większe, gdy kuchnia wystrój Toskania nazywa. Decydując się na wystrój domu, trzeba wziąć pod uwagę różne czynniki, w celu włączenia mieszania wnętrze z zewnątrz i dodaje dbałością o szczegóły. Włosi są bardzo świadomi swoich tradycji i przeszłości. Widać , że w wystroju kuchni Toskanii. Spróbuj włączyć, że w swoim stylu.

Toskania kuchni wystrój obejmuje …

• Ziemnych kolorowe otoczenie zmieszanie wnętrze z zewnątrz. Kolory ziemi takie jak beżu przeplatają się z odważniejsze kolory takie jak turkusowy, zielony i czerwienie.

• Okna ogrodowe wprowadzają w ogrodzie z zewnątrz. Świeże zioła mogą być używane do gotowania swój słynny miskę spaghetti.

• Ceramika linii regały kuchenne. Przyprawy przechowywanych w butelkach ceramicznych przyczynić się trwalszy przyprawy.

• Ręcznie haftowane obrusy gracing stołów kuchennych. Zazwyczaj kolor biały z pasującymi serwetek. pierścienie na serwetki są również koniecznością.

• Świeżo zbierane i kolorowych kwiatów prostu umieszczane na stołach kuchennych i całej kuchni.

• Światło decyduje kolor i myślę ciepłe odcienie, świecące w domu wystrój.

• Bezpośrednie otoczenie domu powinno przepływać do swojej kuchni z drzwi trzymając szeroko rozwarte.

Dobrze przemyślane krajobrazu tematem wzmocni wystroju kuchni Toskanii, więc mieszanie wnętrze z zewnątrz. Przez zmieszanie starą włoski stół zbudowany jadalnia z nowej szafki lub przy użyciu nowoczesnej sztuki gustownie umieszczony powyżej zabytkowej klatki piersiowej, jest tworzony dotyk kuchni wystrój Toskanii. Świeże kwiaty cięte i bluszcz patrząc rośliny kaskadowych nad szafkami przynosi urok na zewnątrz do kuchni zaprojektowanej zaprosić spotkań rodzinnych.

Ten styl jest łatwe do osiągnięcia, jeśli pamiętać, aby łączyć przeszłość z teraźniejszością. Badania kultury włoskiej. Poznać ich mocne i włączyć je do swojego systemu dekoracji.

Uzyskaj cennych wskazówek na temat wnętrza współczesnego designu i meble dzisiaj współczesnego domu!

napisane przez: